VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: miell gruri

Picë e pjekur në tigan – Si ta përgatisni plot shije vetë në shtëpi

By | September 4, 2019

Bukë misri me vaj ulliri – Receta me butësinë dhe aromën më të mirë

By | August 27, 2019

FOTOT – Bllokohen në Morinë 55 tonë miell nga Kosova dhe Serbia, AKU: Ja pse nuk konsumohet

By | September 1, 2018

Paçe shtëpie me vezë e limon – Receta tradicionale plot shije

By | August 31, 2018

Byrek i ëmbël me krem qumështi – Traditë dhe shije

By | August 9, 2018

Skandali me cilësinë e miellit – Bllokohen 25 tonë miell gruri i pasigurt ardhur nga Greqia

By | August 3, 2018

Yshmer i Myzeqesë – Qumështor me petë të pjekura

By | July 1, 2018

Pulë me kos dhe hudhra – Supa e lehtë e stinës

By | June 22, 2018

Pulë fshati me lëng nga recetat autentike shqiptare

By | June 18, 2018

Bukëvale e ëmbël (kryelanë) për mëngjes sipas aneve gjirokastrite

By | June 18, 2018

Brokoli të pjekur me djathë – Fantastike për shijen dhe shëndetin

By | June 7, 2018