VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: furrë

Salcë me patëllxhanë – Nga të vjetrat e traditës shqiptare

By | September 4, 2019

Mami i jep këshilla së bijës që po shkon në takimin e parë

By | June 8, 2019

Tavë dimërore me oriz dhe patate – Receta e ngrohtë plot shije

By | January 10, 2019

Kek super i butë – Shije e lehtë fantastike

By | November 7, 2018

Tavë me patate dhe krem qumështi në furrë

By | August 15, 2018

Fërgesë me domate, gjizë e hudhra – Receta me shije të përkryer

By | August 9, 2018

Bamje me domate dhe speca – Receta verore me shije fantastike

By | July 5, 2018

Speca dhe qepë të pjekura në vaj ulliri e uthull – Nga recetat më të mira verore

By | July 2, 2018

Për gjithë vitin – Si të thani mirë qershitë në kushtet e shtëpisë

By | June 27, 2018

Gatimi i mishit dhe roli i nxehtësisë në rritjen e tensionit të lartë të gjakut

By | June 26, 2018

Fli me miell misri dhe presh – Receta fantastike e sofrave shqiptare

By | June 18, 2018

Receta klasike e peshkut me qepë

By | February 3, 2018

Si të përgatisni fërgesën me speca të pjekur?

By | January 30, 2018