VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: The New York Times

New York Times: Çështja e ndërhyrjes ruse, delikate për t’u ngritur para Presidentit Trump

By | April 25, 2019

Një histori e rrallë! Vajza nga Burreli tregon pse fotoja e saj u publikua nga The New York Times

By | August 16, 2016

New York Times: Ja pse mbështesim Hillary Clintonin

By | January 31, 2016

Donaldi dhe Faktori Idiot Nga Paul Krugman/ The New York Times

By | December 23, 2015

Gazetarët e mediave të famshme botërore, krenarë me plis

By | October 8, 2015

Përhapja e dallgëve kineze Nga Paul Krugman/ The New York Times

By | September 24, 2015

Kandidatët republikanë dhe paaftësia e Obamës për të dështuar Nga Paul Krugman

By | August 15, 2015

Ta mbështesim bastin tonë me Iranin – Nga THOMAS L. FRIEDMAN, The New York Times

By | August 12, 2015

New York Times: Mosvotimi i Speciales – goditje për marrëdhëniet e Kosovës me SHBA dhe BE

By | June 27, 2015

SHTYPI AMERIKAN PËR RASTIN RAMUSH HARADINAJ

By | June 19, 2015