VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SHOK

Koh’e shkuarë – Poezi nga NAIM FRASHËRI (25 maj 1846 – 20 tetor 1900)

By | May 24, 2016

SHOK – u QË E THA PËR 20 MINUTA, ATË QË S’E THANË SHOKËT PËR 17 VJET – Nga Sinan KAMBERAJ

By | March 4, 2016

‘Shok’ kthehet nga Hollywoodi ku hapi shtigje të reja për kinematografinë kosovare

By | March 3, 2016

VIDEO/ “Stutterer”, filmi që ia mori nga duart “Shok’ut” Oscarin

By | February 29, 2016

Filmi “Shok” nuk arriti ta fitojë Oscarin

By | February 29, 2016

Mbresa dhe bashkëbisedim me realizuesit e filmit “SHOK”, premierë në Universitetin Clark të Usterit – Nga ARDIAN MURRAJ

By | February 28, 2016

Filmi “Shok” konkurrent dhe pretendent për Oscar (Video)

By | February 24, 2016

Los Angeles Times: Filmi “Shok” favorit për Oscar

By | February 23, 2016

Filmi “SHOK”, premierë në Universitetin Clark të Usterit – Fotoreportazh nga ARDIAN MURRAJ

By | February 23, 2016

Ekipi i filmit ‘’Shok’’ drejt Los Anxhelosit për Çmimet ‘’Oscar’’

By | February 22, 2016

Eliza Dushku në shfaqjen e filmit “Shok” në Worcester të SHBA (video)

By | February 22, 2016

Blerta Basholli për filmin “Shok”: Sukses të këtyre përmasave nuk e mendoja kurrë

By | February 4, 2016

Ekipi i filmit “Shok” në Londër, takohen me familjen e Rita Orës

By | February 1, 2016

New York Times: ‘Shok’ një film i trishtë

By | January 31, 2016

Intervista – Eshref Durmishi: Filmi “Shok” është rruga drejt Oscar-it

By | January 15, 2016

Zëri i Amrikës: Kosova me një film në ceremoninë e Oskarve

By | January 14, 2016