VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Eliza Dushku

Aktorja shqiptare Eliza Dushku diplomohet në moshën 39-vjeçare (Foto)

By | May 16, 2020

Eliza Dushku bëhet nënë, aktorja publikon foton e parë të djalit

By | August 2, 2019

Portali kroat: Si e pushtuan kosovaret seksi skenën botërore të muzikës pop

By | May 19, 2016

Mbresa dhe bashkëbisedim me realizuesit e filmit “SHOK”, premierë në Universitetin Clark të Usterit – Nga ARDIAN MURRAJ

By | February 28, 2016

Eliza Dushku në shfaqjen e filmit “Shok” në Worcester të SHBA (video)

By | February 22, 2016

‘Dear Albania’ i Eliza Dushkut, premierë televizive me 217 milionë shikues në SHBA

By | January 6, 2016

Më 30 dhjetor 1980 lindi Eliza Dushku, një lartësi shqiptare hollivudiane

By | December 30, 2015

Aforizma nga Eliza Dushku (Lindur më 30 dhjetor 1980)

By | November 20, 2015

Eliza Dushku promovon Shqipërinë turistike në Atalanta: Sa e mahnitëshme është Shqipëria! – Reportazh nga Beqir Sina

By | November 14, 2015

“Dear Albania” do të transmetohet në 69 kanale televizive në SHBA

By | September 26, 2015

SOT NË STADIUMIN E PRISHTINËS NE MIJRA FUSTANË PËR TË KUJTUAR VIKTIMA E DHUNËS – ME MOTON „MENDOJ PËR TY“ (FOTO E VIDEO) Nga Elida Buçpapaj

By | June 12, 2015