VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: SHBA – Rusi

Trump: aleancë e fortë SHBA-Rusi për një botë më të mirë e më të sigurt

By | May 4, 2019

Trumpi i dërgon letër Putinit përmes senatorit Paul

By | August 8, 2018

Trumpi fton Putinin në Shtëpinë e Bardhë

By | April 2, 2018

Rusia: Gatishmëri për bisedime me SHBA-të për armatim

By | December 8, 2017

Dhëndri i Presidentit Trump mohon të ketë bashkëpunuar me qeveritë e huaja

By | July 24, 2017

Trump në Twitter: Gjërat ndërmjet SHBA dhe Rusisë do të jenë të mira

By | April 13, 2017

Tillerson e Putin nuk biseduan për takimin Trump-Putin

By | April 13, 2017

Takimi i parë Trump-Putin në Islandë, ashtu si Regani dhe Gorbaçovi

By | January 18, 2017

Trump e zbulon letrën e Putinit, kërkohet “nivel i ri” i bashkëpunimit

By | December 23, 2016