VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Drejtori i CIA

Ish – shefi i CIA: S’ka zgjidhje për Kosovën në Moskë, Bruksel e Washington – Prishtina e Beogradi të punojnë vet

By | July 8, 2019

Pompeo me politikë të ashpër ndaj Rusisë

By | April 12, 2018

Analistët: Pompeo do të mbështetet më shumë tek forca ushtarake

By | March 17, 2018

Pompeo: Rusia do të synojë ndërhyrjen në zgjedhjet afatmesme amerikane

By | January 30, 2018

Shefi i CIA-s: Kina, një kërcënim po aq i madh për SHBA-në sa dhe Rusia

By | January 30, 2018

CIA: Vetëmbrojtja dhe frikësimi, synim i programit bërthamor të Phenianit

By | January 24, 2018

CIA: Koreja Veriore në prag të kapacitetit për të goditur SHBA-në

By | October 20, 2017

Ish-kreu i CIA: Skandali i Trumpit, më keq se Watergate

By | June 8, 2017

CIA formon qendër të posaçme për Korenë e Veriut

By | May 11, 2017

Ish-shefi i CIA-s: Trump, fajtor nëse sulmohet Amerika

By | December 14, 2016

Drejtori i CIA-s: Anulimi i marrëveshjes me Iranin, kulmi i marrëzisë

By | November 30, 2016