VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kryebashkiaku

Prokuroria lëshon urdhër arrest për Agim Kajmakun, policia në kërkim të ish kryebashkiakut të Vorës

By | November 11, 2019

Zëri i Amerikës – PD: Kajmaku, pasaportë e njëjte me të arrestuarin në Greqi

By | August 27, 2019

Ironia e kryebashkiakut Shehu: Ja pse Rama erdhi në Kukës me helikopter

By | April 7, 2019

VIDEO – Kryebashkiaku i Tepelenës nderon me grusht dhe këndon për Enver Hoxhën me drejtuesit e PS

By | September 16, 2018

BIRN e nxjerr zbuluar: Si gënjeu Erion Veliaj për çmimin nga Komisioni Europian

By | April 12, 2018

Intervista – Avokati i Fran Frrokajt: Ju tregoj se çfarë ndodhi në darkën e Ramës me kryetarin e Bashkisë

By | March 20, 2018

Absurdi më 1982, Shqipëria i kërkon bashkisë së Parisit heqjen e portretit të Skënderbeut

By | February 12, 2018

Shpërblimet e bebeve, nis shpërndarja. Ja cilët përfitojnë

By | December 24, 2017

A do ta shkarkojnë kryebashkiakun e Tiranës për përdhosje të Gjergj Kastriotit? – Nga Gani MEHMETAJ

By | September 1, 2017

Isa Sakja rikthen obeliskun me dy gishta në Kavajë, e hoqën Rama e Roshi

By | June 29, 2017

Gjika – Ramës: Largo Metën dhe Idrizin, e ke të garantuar fitoren

By | April 5, 2017

Sadiq Khan: Vendimi i Trumpit i turpshëm dhe mizor

By | January 29, 2017

Joshua dhe Klitschko para 90 000 shikuesve në Wembley

By | January 27, 2017

Tërhiqet Rudi Xhuliani, nuk do jetë pjesë e administratës Trump

By | December 10, 2016

Thaçi shkon para shtatores së Adem Jasharit në Tiranë, por pritet me protesta (fotot)

By | October 4, 2016

Veliaj e fton Arlind Qorrin: Dua të të jap edhe ty një projekt

By | May 26, 2016

Dekriminalizimi: Kryetari i bashkisë së Vaut të Dejës ngatërron emrin e sëmës

By | May 21, 2016

(VIDEO) Plas skandali seksual me kryebashkiakun e Edi Ramës, denoncohet Shukri Xhelili i Dibrës

By | May 12, 2016

‘Dekriminalizimi’ zbulohet formulari i Roshit: Jam arrestuar në Gjermani – nuk më kujtohet pse

By | May 8, 2016