VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mbreti Salman

Vendet arabe mobilizohen kundër Iranit

By | May 31, 2019

Trump: Princi saudit mohon se ka dijeni për ngjarjet në konsullatë

By | October 17, 2018

Rasti Khashoggi: Turqia do të bastisë konsullatën saudite

By | October 15, 2018

Deutsche Welle: Valle shpatash dhe vringëllima jataganësh

By | May 23, 2017

Obama takoi Mbretin Salman të Arabisë Saudite

By | April 21, 2016