VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mançester

Identifikohet autori i dyshuar i sulmit në Mançester

By | May 24, 2017

Sulmi në Mançester, reagon MJ e Shqipërisë: Nuk ka asnjë shqiptar mes viktimave

By | May 23, 2017

Mbi 19 të vrarë dhe 50 të plagosur nga shpërthimi në Mançester

By | May 23, 2017