VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gjon Pali II

27 VJET… PAPA GJON PALI II E SHQIPNIA… – Nga Fritz RADOVANI

By | April 23, 2020

DY PRANVERAT E VIGANIT – Nga EUGJEN MERLIKA

By | April 19, 2020

KUR PAPA GJON PALI II LUTEJ PER POPULLIN SHQIPTAR – Nga Fritz RADOVANI

By | May 30, 2019

DEMOKRACIA PA VLERA… – Nga Fritz RADOVANI

By | April 30, 2019

25 PRILL 1993 – 2018 PAPA GJON PALI II TEK GJERGJ KASTRIOTI – SKENDERBEU – Nga Fritz RADOVANI

By | April 25, 2018

Papa Françesku vjen në Zvicër në qershor

By | February 28, 2018

PELLGU I “REVOLUCONIT KULTUROR” – Nga Fritz RADOVANI: Pjesa e fundit

By | August 1, 2017

Më 18 maj 1920 lindi Karol Vojtila, Shën Papa Gjon Pali II që u lut gjithmonë për Kosovën dhe shqiptarët

By | May 18, 2017

Shqipëria dhe Selia e Shenjtë në Vatikan, një histori miqësie dhe bashkëpunimi – Nga ZEF BUSHATI*

By | September 7, 2016

Papa në Blonia: Jeta është e plotë kur jetohet duke u nisur nga mëshira

By | July 28, 2016

Papa Shën Gjon Pali i Dytë dhe fjalët e tij drejtuar shqiptarëve

By | April 26, 2016

‘Perdja e hekurt’ zhduket në koshin e plehrave të Historisë

By | August 25, 2015