VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shkëlzen Gashi

Zvicra: Ja më i rrezikshmi i Kombëtares Shqiptare

By | June 2, 2016

Gashi flet për faqen zyrtare të FIFA-s: Ja sekreti i Shqipërisë

By | May 28, 2016

Edhe Cana në Amerikë

By | May 16, 2016

Super Gashi – gol dhe asistim për Coloradon

By | May 1, 2016

Tekstet e Serbisë: asnjë shqiptar i vrarë në Kosovë

By | April 28, 2016

Gashi menjëherë bëhet lojtar kyç te Colorado

By | April 24, 2016

Shkëlzen Gashi pretendon Real Madridin ose Bajernin e Munihut

By | January 19, 2016

Torino, gati 4 milionë euro për Shkëlzen Gashin

By | December 24, 2015

Trajneri i ri i Bazelit e pasivizon Shkëlzen Gashin – ndikon afrimi i Euro 2016?

By | October 26, 2015