VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shqiptarja e parë

Suedia e zgjodhi eurodeputete në PE, ja reagimi i Arba Kokalarit (fotot)

By | May 27, 2019

Dua Lipa bën historinë, fiton “Grammy”-n e dytë në karrierë (video dhe fotot)

By | February 11, 2019

Uta Ibrahimi, shqiptarja e parë që pushton Everestin (Fotot)

By | May 22, 2017

Ja kush është 18-vjeçarja shqiptare që u shpall ‘Ambasadore Nderi’ në Kamboxhia

By | December 2, 2016

Intervista – Suzanna Shkreli: Do të jem shqiptarja e parë në Kongresin Amerikan!

By | September 27, 2016

Profil – Përballjet e trishta të Luiza Gegës – Nga Lindita Çela

By | July 25, 2016