VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: farmaci

BISEDIMET E KSHILLIT KOMBTAR – LEGJISLATURA E PARË – Mbledhja e 57-të – Nga MUSTAFA KRUJA

By | July 18, 2019

Këndi i humorit: Një zonjë, në të pesëdhjetat e saj, kalon nga një farmaci dhe e sheh të shkruar në një shishe

By | June 19, 2019

Këndi i humorit: Një bionde hyn në një farmaci dhe kërkon të peshojë foshnjën

By | May 9, 2019

Këndi i humorit: Një polic hyn në farmaci dhe i thotë farmacistes t’i bëjë një byrek me spinaq

By | January 2, 2019

Zvicra do të lejojë konsumimin e kanabisit, për qëllime shkencore

By | March 16, 2018

Këndi i humorit: Bedrija filloi dietën dje në darkë se kishte shkuar rreth 125 kg

By | November 3, 2016

15-vjeçarja shqiptare në Greqi: Seks dhe kokainë me biznesmenin e shëndetësisë, 900 euro nata

By | June 27, 2016