VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: byrek

Byrek role – Receta super e shpejtë shtëpie me shije të mrekullueshme

By | November 11, 2019

Katër ushqimet që kurrsesi nuk duhet të hani në mëngjes

By | June 21, 2019

Për amvisat – Si të përgatisni byrekun e shtëpisë pa thithur vaj

By | April 21, 2019

Mënyra e duhur e pjekjes së byrekut në furrë – Gabimet që nuk duhet të bëni

By | February 1, 2019

Burani e ngrohtë me spinaq – Traditë, shije dhe shëndet

By | January 10, 2019

Këndi i humorit: Një polic hyn në farmaci dhe i thotë farmacistes t’i bëjë një byrek me spinaq

By | January 2, 2019

Byrek i ëmbël me kungull të stinës – Receta me shije fantastike

By | September 16, 2018

Byrek shtëpie me kungull veror – Shije fantastike

By | August 24, 2018

Byrek i ëmbël me krem qumështi – Traditë dhe shije

By | August 9, 2018

Byrek me gjizë dhe qepë të njoma – Shije fantastike në tryezë

By | July 31, 2018

Byrek i ëmbël me kungull të stinës – Receta me shije fantastike

By | July 19, 2018

Byrek shtëpie me kungull veror – Shije fantastike

By | July 5, 2018

Qumështor me petë të pjekura – Receta me shije të përsosur

By | June 26, 2018