VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gjizë

Omletë me gjizë – E thjeshtë, e shijshme, ideale për mëngjes

By | February 11, 2020

Papare me gjizë në vetëm pesë minuta – Shija e ngrohtë

By | November 11, 2019

Fërgesë me miell misri, gjizë dhe hudhra – Traditë dhe shije

By | July 18, 2019

Tavë e shpejtë verore me speca dhe gjizë – Receta plot shije

By | July 16, 2019

Këndi i humorit: Një polic hyn në farmaci dhe i thotë farmacistes t’i bëjë një byrek me spinaq

By | January 2, 2019

Byrek i mbuluar me kos dhe hudhra – Traditë dhe shije

By | October 5, 2018

Gjizë e pjekur me gjalpë të freskët dhe hudhra – Traditë, shije, shëndet

By | August 29, 2018

Fërgesë me patëllxhanë dhe miell misri – Shije perfekte

By | August 10, 2018

Byrek me gjizë dhe qepë të njoma – Shije fantastike në tryezë

By | July 31, 2018

Fërgesë me domate, gjizë e hudhra – Receta me shije të përkryer

By | July 5, 2018

Kungulleshka të pjekura me djathë – të lehta, plot vlera dhe shije

By | June 21, 2018