VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Rexhep Rraja

“U mbyll ajo punë” – Biseda e plotë e përgjuar mes Xhisielës e Rexhep Rrajas

By | October 18, 2018

Përgjimi në Prokurori mes Xhisiela Malokut dhe djalit të deputetit PS (dokument)

By | October 17, 2018

Rasti Maloku, vajza e dhunuar merret në mbrojtje

By | October 1, 2018

Shqipëri: Arrestohet për ushtrim dhune djali i deputetit Rrahman Rraja

By | September 30, 2018

Tërheqja e kallëzimit, ish-nënkomisari Çitozi: Xhisela shoqërohej nga Rexhepi

By | September 30, 2018

Emiljano Nuhu i përgjigjet Artan Hoxhës: Ja takimi me Xhisiela Malokun dhe kronologjia e ngjarjes

By | September 27, 2018

Mentor Kikia: Djali i deputetit të PS rezulton person në kërkim policor që prej qershorit 2017 (video)

By | September 27, 2018