VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Neritan Liçaj

Neritan Liçaj hap manifestimin: Fronti më i madh kuq e zi kundër grushtit të shtetit dhe rrëzimit të institucioneve në Shqipëri

By | March 2, 2020

Gazeta gjermane për teatrin: Zemra e historisë së kulturës

By | November 14, 2019

Reportazh – Në terr e 40 gradë, gardianët e Teatrit: Derisa Qeveria të tërhiqet!

By | August 14, 2019

Teatri – Liçaj: Të gjithë ata që e duan vendin të bashkohen me ne

By | July 31, 2019

TEATRI – Artistët: Kryeministri na shpalli luftë, luftë do të gjejë

By | July 31, 2019

Tërhiqet policia, artistët te Teatri thirrje qytetarëve që të vazhdojnë rezistencën (fotot)

By | July 24, 2019

Frika se qeveria e shemb natën, teatri ruhet natë e ditë

By | July 20, 2019

Aktori sfidon Ramën: Do pengoj zgjedhjet, hajde më arresto

By | June 24, 2019

Qeveria po bëhet gati të hedhë në tokë Teatrin? Hiqen shkronjat në ballin e godinës

By | April 26, 2019

Të erdhi fundi o gropë septike! – aktori i njohur e paralajmëron Ramën

By | January 5, 2019

VIDEO – Artistët vijojnë protestën kundër shembjes së Teatrit, kërkojnë ndihmën e qytetarëve

By | June 29, 2018

“Ne nuk shitemi as tradhtojmë”, aktorët sërish në protestë. Thirrje të fortë qytetarëve

By | June 27, 2018

“Dy duar për një kokë”, aktori shpreh hapur frikën për Teatrin: Rama në shtator i vë ruspën (Video)

By | June 21, 2018