VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Princ Leka

Princ Leka Zogu II rrëfen bisedat e fundit me të atin: Me Elian kam gjetur dashurinë e jetës

By | March 9, 2018

Elia Zaharia dhe Princ Leka festojnë përvjetorin e parë të martesës

By | October 9, 2017

Princ Leka rrëfen tmerrin: Si na terrorizonte 25-vjeçarja

By | February 21, 2017

Dasma e shekullit, Princ Leka dhe Elia Zaharia zbulojnë gjithçka

By | October 5, 2016