VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Nike

Nike, Adidas dhe Puma i kërkojnë Trumpit t’i japë fund luftës tregtare me Kinën

By | May 22, 2019

Sponsori kryesor i Ronaldos ngre shqetësime për lojtarin

By | October 5, 2018

Tenistja ruse Maria Sharapova ka rezultuar pozitive në testin e dopingut

By | March 11, 2016