VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: trajneri italian

Lenjani largohet nga kombëtarja: Panuçi kalimtar, sa të jetë nuk vij më

By | March 19, 2019

Miqësorja e parë e Bajernit, Ançeloti i beson një lojtari shqiptar

By | July 17, 2016

Zëri i Amerikës: Shqipëria dhe shpresat e saj në Euro 2016

By | June 7, 2016

Reuters: Etrit Berisha ylli i Shqipërisë në Evropian

By | May 24, 2016

Itali: De Biasi konsiderohet ndër trajnerët më të suksesshëm italianë në botë

By | October 19, 2015