VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kolesterol

Avokado, pema e re frutore e parcelave shqiptare

By | May 22, 2019

Tri ushqimet të cilat ulin kolesterolin deri në 40%

By | April 9, 2019

Çfarë i bën kolesteroli trurit – Si të mbani nivelet e duhura në organizëm

By | January 26, 2019

Çfarë i bën kolesteroli trurit – Si të mbani nivelet e duhura në organizëm

By | November 11, 2018

Vezët e thëllëzës 4 herë më shumë vlera se të pulës – Pse ju duhen për shëndetin

By | August 29, 2018

Si ndikon veza për kolesterolin, diabetin dhe shëndetin e zemrës

By | July 25, 2018

Ja çfarë ndodh me trupin tuaj, nëse hani vezë çdo ditë!

By | June 4, 2016

Ilaç i ri kundër kolesterolit

By | June 15, 2015