VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: brohoritje

Video- Nostalgjikët e diktatorit në Pezë me flamuj, brohoritje e portrete të Enver Hoxhës

By | September 16, 2019

Plisat zbresin në Shkodër me flakadanë dhe brohoritje – gjallërojnë amosferën në prag të ndeshjes me Spanjën

By | October 9, 2016