VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Tifo-grupi

Plisat zbresin në Shkodër me flakadanë dhe brohoritje – gjallërojnë amosferën në prag të ndeshjes me Spanjën

By | October 9, 2016