VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: oficer shoqërues

“Kur Enver Hoxha zbuloi ‘armikun’ e ri brenda zemrës”- Isuf Kalo: Porosia që na dha Nexhmija dhe biseda me Hysni Kapon

By | July 16, 2019