VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Suedia

Suedi, ndërhyrje me bombë kundër zjarreve pyjore

By | July 26, 2018

Ibrahimoviç: Suedia mund të fitojë ndaj Anglisë

By | July 5, 2018

Vizat, integrimi dhe njohjet, ekspertize nga Suedia per Kosoven Nga Arben Vata, Stockholm

By | May 8, 2018

Federata suedeze konfirmon, Ibrahimoviçi nuk merr pjesë në botëror

By | April 26, 2018

Nëse Finlanda i bashkohet NATO-s, krizë serioze me Rusinë

By | April 30, 2016

Simonetta Sommaruga: Kriza e refugjatëve më e madhja që pas LDB – Shqipëria dhe Kosova vende të sigurta

By | October 13, 2015

Suedia gjithnjë e më pak vendas të aftë për punë, kërkon të diplomuar të huaj

By | July 30, 2015