VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kastë politike

NË KOSOVË MUNGON SHTETI I SË DREJTËS – Është i domosdoshëm shkarkimi i Shpend Maxhunit – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | October 22, 2018

Koment – Vjedh për vete dhe vjedh për parti?! Nga Skënder MULLIQI

By | March 7, 2017

Bojaxhiu reagon: Jam shtetas amerikan – po hidhni baltë mbi mua

By | May 1, 2016

Vështrim – MIQTË TANË NDËRKOMBËTARË DHE GJYKATA SPECIALE – Nga SKËNDER MULLIQI

By | June 28, 2015

NË VEND TË MIRËQENIES, PO NA SHESIN MJEGULL – Nga SKËNDER MULLIQI

By | June 20, 2015