VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Drejtori i Agjencisë

Zëri i Amerikës: Jep dorëheqjen shefi i Agjencisë së Zbulimit të Kosovës

By | November 6, 2019

Më 5 janar 1953 lindi George Tenet, ish-drejtori i Agjencisë Qendrore të Zbulimit, me origjinë shqiptare

By | January 5, 2019

Drejtori i CIA-s në Tiranë takon Ramën dhe Nishanin

By | December 7, 2016

Anija kozmike Rosetta përfundon misionin e saj 12 vjeçar

By | September 30, 2016

Tare-Ramës: Jepi përparësi turizmit të aventurës

By | June 28, 2016

CIA: ISIS-i punon për të shpërndarë operativë në Perëndim

By | June 16, 2016

FBI i shpenzoi mbi 1 milion dollarë për zhbllokimin e iPhone

By | April 22, 2016

Shefi i CIA-s e viziton Moskën

By | March 28, 2016

Qendresa heroike e Jasharajve më 5, 6 dhe 7 Marsin e vitit 1998 përballë artilerisë serbe –

By | March 7, 2016

CIA: Priten sulme te reja, zbulimi i komploteve është i vështirë

By | November 17, 2015