VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Sekretari amerikan

Kerry porosit Rusinë: Durimi ynë ka fund

By | June 15, 2016

Përfundon takimi strategjik Kino-Amerikan

By | June 7, 2016

SHBA nuk do t’i bllokojë bankat që duan të bëjnë biznes me Iranin

By | April 23, 2016

Presidenti Obama sot viziton Arabinë Saudite

By | April 20, 2016

John Kerry do të takojë homologun iranian

By | April 18, 2016

John Kerry vizitë historike në Hiroshimë

By | April 11, 2016

Kerry do të jetë zyrtari më i lartë amerikan që ka vizituar Hiroshimën

By | April 10, 2016

Pentagoni njofton vrasjen e një komandanti të lartë të ISIS-it

By | March 25, 2016

John Kerry shkon javën e ardhshme në Moskë

By | March 15, 2016

Gazetarja shqiptare e BIRN: Ja çfarë i thashë Sekretarit Kerry

By | February 14, 2016

Kerry takohet me Bashën

By | February 14, 2016

Kerry: SHBA përforcon mbështetjen për Evropën

By | February 13, 2016

SHBA: E duam Britaninë brenda BE-së

By | February 13, 2016

SHBA e urojnë Shqipërinë për 25 vjetorin e përmbysjes së komunizmit

By | December 8, 2015

Sekretari Kerry po viziton Kosovën

By | December 2, 2015

Kerry vjen në Kosovë për korrupsionin, dialogun dhe ISIS-in

By | November 30, 2015

Uashingtoni paralajmëron ISIS-in

By | November 18, 2015

Sekretari Kerry përkujton Srebrenicën

By | July 10, 2015