VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: NBC

Intervista AUDIO! Çfarë tha Faik Konica për pushtimin e Shqipërisë nga Italia dhe roli i Mbretit Zog

By | April 7, 2019

Prestigjiozja amerikane citon ish-diplomatin gjerman: Ky është plani special i Trumpit për Kosovën

By | March 22, 2019

SHBA 2016 – Hillary: Mezi prisja të flas me FBI-në për emailet

By | July 3, 2016

Hakerë rusë penetrojnë në Pentagon

By | August 8, 2015

NBC E PUSHOI NGA PUNA MILIARDIERIN TRUMP – I SHAU MEKSIKANËT

By | June 29, 2015