VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Zinedine Zidane

Zidane: Guardiola është trajneri më i mirë në botë

By | December 23, 2019

PSG, Real Madrid, Juventus dhe Chelsea e dëshirojnë Zidanin për trajner

By | March 9, 2019

Zidane: Së shpejti do t’i kthehem punës së trajnerit

By | September 10, 2018

Julen Lopetegui, trajner i ri i Real Madridit

By | June 13, 2018

Reali Madrid i paqëndrueshëm, ja sa trajnerë ka ndërruar për 44 vite

By | June 2, 2018

Zidane merr ofertë nga Katari për 50 milionë euro në vit

By | June 2, 2018

Përplasja me presidentin Perez, pseja e largimit të Zidane

By | June 1, 2018

Zidane nuk do të udhëheqë Real Madridin sezonin e ardhshëm

By | May 31, 2018

Zidane shpall listën e Real Madridit për finalen e Champions League (foto)

By | May 24, 2018

Zidane: Ja kur mund mund ta braktis Realin

By | February 18, 2018

Zidane: Nuk kam çfarë të tregoj ndaj PSG-së

By | February 13, 2018

Cristiano Ronaldo shpallet futbollisti më i mirë i vitit 2017

By | December 29, 2017

Me tetë trofe, Zidane trajneri i dytë më i suksesshëm i Real Madridit

By | December 20, 2017

Zidane: Zemra ime i përket Realit

By | October 15, 2017

Zinedine Zidane thyen rekordin e Guardiolas, vetëm 5 ndeshje larg historisë

By | November 20, 2016

Aforizma nga ZINEDINE ZIDANE (Zinedin Zidan, lindur më 23 qershor 1972)

By | February 19, 2016

Kjo është rroga e Zidanit te Real Madridi

By | January 5, 2016

Mijëra tifozë në stërvitjen e parë të Zidanit (videot)

By | January 5, 2016