VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Luzim Basha

Basha pret delegacionin Amerikano-Hebraik: Do vazhdojmë betejën, orë e errët për Shqipërinë

By | July 14, 2019

“Asnjë hap pas për çlirimin e Shqipërisë nga e keqja”, Basha rendit 20 rastet kur Rama duhet të ishte larguar

By | June 1, 2019

Mbaron takimi – Basha dhe Meta i përforcojnë qëndrimet

By | June 12, 2016