VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kryedemokrati Basha

Basha apel protestuesve: Mos qëlloni policinë, beteja jonë me qeverinë

By | May 11, 2019

Basha kujton Azemin, zotim para tij dhe shqiptarëve: Do pastrojmë politikën nga krimi, ëndrra jote na udhëheq

By | September 12, 2018

Basha: Rikonfigurimi i kufijve m’u paraqit nga Serbia më 2010, zhbën investimet e Perëndimit prej tri dekadash

By | September 1, 2018

Nis aksioni opozitar, Basha lajmërim të rëndësishëm deputetëve të rinj

By | July 25, 2017

Fotot: Nis protesta e PD-së, këndohet himni i flamurit para Kryeministrisë

By | May 13, 2017