VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Zyhdi Dervishi

Mitrovica, qëndresë dhe paqe – Nga Viron Kona

By | August 31, 2017

Studiuesit: Bamirësia sot është në krizë në Shqipëri, por mbizotëron njeriu me pasuri, që mendon vetëm për vete

By | August 26, 2016