VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: diell

Këndi i humorit: Dy pijanecë kishin pirë dhe po shkonin për në shtëpi natën

By | November 20, 2018

Këndi i humorit: Policët janë të torturuar nga fakti se ata gjenden në çdo barceletë

By | January 13, 2018

HOROSKOPI JAVOR 13-19 NËNTOR 2017

By | November 13, 2017

HOROSKOPI E MARTË 27 QERSHOR 2017

By | June 27, 2017

ULISI – Poezi nga FERNANDO PESSOA – Përktheu: EMIL ASDURIAN

By | July 4, 2015