VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: kandidat presidencial

Cili është Hunter Biden dhe përse po sulmohet ai?

By | October 6, 2019

Më 22 korrik 1923 lindi miku i madh i shqiptarëve Bob Dole – politikan amerikan, senator dhe ish kandidat presidencial

By | July 22, 2019

Stevo Pendarovski kandidat presidencial i partive të pushtetit në Maqedoninë e Veriut

By | March 2, 2019

MË 29 GUSHT 1936 LINDI HEROI AMERIKAN I LUFTËS JOHN MCCAIN

By | August 26, 2018

Kuvendi i Republikanëve hapet mes masash të rrepta sigurie

By | July 18, 2016

Defekt në motor, avioni i Trumpit bën ulje të detyruar në Nashville

By | February 4, 2016

Obama dhe Biden takohen privatisht

By | August 25, 2015

Debati i parë i kandidatëve republikanë për zgjedhjet presidenciale

By | August 7, 2015