VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Floriana Garo

Intervista – Floriana Garo: Unë dhe Enisi jemi tashmë të martuar, dasma do të bëhet pas lindjes së vajzës (Fotot)

By | December 16, 2017

Floriana Garo jep lajmin e mirë, është në pritje të ëmbël

By | October 18, 2017

Garo rrëfehet për herë të parë pas largimit në Zvicër, martesa dhe planet për fëmijë

By | September 30, 2017

Pas largimit nga Shqipëria, ky është mesazhi i radhës që vjen nga Floriana Garo

By | August 30, 2017

Pas fejesës me juristin në Zvicër, Floriana lë Shqipërinë

By | August 29, 2017

Fotot – Njihuni me të fejuarin e Floriana Garos, si lindi dashuria mes tyre

By | June 19, 2017

Floriana Garo: E vërteta e kandidaturës sime për deputete të PD dhe profili im në mediat sociale

By | January 12, 2017

Intervista – Floriana Garo: Lule për mua vijnë nga njerëz të ndryshëm. Nuk e kuptoj pse lidhen me një autor specifik

By | September 28, 2016

Einxhel Shkira sulmon Floriana Garon: Je bërë me lekë dashnorësh

By | September 22, 2016

Divorcet që tronditën showbizin shqiptar më 2015

By | December 31, 2015

Tedi: Historia me Florianën dhe e vërteta e marrëdhënies me Sofien

By | November 29, 2015

Floriana Garon e pret një romancë e re

By | November 21, 2015

Modelja nga Fieri që ndau çiftin Floriana Garo dhe Tedi Ngjelën /FOTO

By | November 13, 2015

Me kë darkon Floriana pas ndarjes nga Tedi (foto)

By | November 8, 2015

Floriana Garo e Tedi Ngjela i japin fund marrëdhënies disa vjeçare

By | November 5, 2015