VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: intervistë ekskluzive

Basha për “Der Standard”: Më e rëndësishme është çfarë thonë shqiptarët sesa BE dhe SHBA; ja pse Edi Rama kriminalizoi veriun përmes katolikëve

By | May 16, 2017

Fatos Lubonja: Ka bazë për bashkimin e Kosovës me Shqipërinë

By | October 30, 2016

Arnold Gjergjaj gati për David Hayen (video)

By | May 16, 2016

Intervista – Moikom Zeqo: Laikë apo fetarë? (A duhet të futet mësimi i fesë në shkollë?)

By | April 17, 2016

Sabri Fejzullahu: Kam kënduar 998 këngë – të gjitha të miat

By | March 26, 2016

Ambasadorja gjermane në Kosovë: Të themelohet një Komision Ndërmjetësues për tejkalimin e krizës (video)

By | March 8, 2016

Nëna e Skerdilajd Konomit rrëfen peripecitë me 3 500 ha tokë në Gjirin e Lalzit – Djali u vra pasi kërkoi zbardhjen e vendimit të Gjykatës

By | December 22, 2015

Sonte tek Çim Peka – Pyetjet që nuk iu bënë Sali Berishës në 25 vjet: A ka qenë bashkëpuntor i Sigurimit dhe agjent i CIA-s?

By | December 11, 2015

Rrëfimi i gruas së Olldashit: Koli dinte të jetonte si askush tjetër

By | November 22, 2015

Kurti në arrati – tregon se pse nuk do t’i përgjigjet fletarrestit

By | November 21, 2015