VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: David Haye

Luan Krasniqi: Dy pyetje për Arnold Gjergjajn dhe ekipin e tij!

By | May 22, 2016

Arnold Gjergjaj: Ja si humba

By | May 22, 2016

RTK transmeton boksin Arnold Gjergjaj vs David Haye

By | May 21, 2016

Familja e Arnold Gjergjajt letër të hapur: RTK, transmetoje ndeshjen

By | May 21, 2016

Arnold Gjergjaj: Do ta fitoj betejën në Londër

By | May 19, 2016

Arnold Gjergjaj gati për David Hayen (video)

By | May 16, 2016

Ja si u provokua sot Gjergjaj në konferencën e David Haye

By | March 30, 2016

Gjergjaj në maj bokson kundër ish-kampionit botëror

By | March 27, 2016