VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ARNOLD GJERGJAJ

A ishte e kurdisur ndeshja Arnold Gjergjaj-David Haye? (video)

By | May 23, 2016

Arnold Gjergjaj: Ja si humba

By | May 22, 2016

Jeton Thaqi: Arnold Gjergjaj, sonte jemi të gjithë me ty e qysh tani të urojmë suksese dhe fitore të jashtëzakonshme!

By | May 21, 2016

Familja e Arnold Gjergjajt letër të hapur: RTK, transmetoje ndeshjen

By | May 21, 2016

Arnold Gjergjaj: Do ta fitoj betejën në Londër

By | May 19, 2016

Arnold Gjergjaj gati për David Hayen (video)

By | May 16, 2016

Ja si u provokua sot Gjergjaj në konferencën e David Haye

By | March 30, 2016

Gjergjaj e nokauton kundërshtarin për 42 sekonda (foto+video)

By | December 6, 2015

Zonja Elisabeth Schneider-Schneiter, deputete nacionale në Zvicër nga partia CVP takohet me kampionin e Europës Arnold Gjergjaj

By | September 9, 2015

ARNOLD GJERGJAJ MUND RUSIN BAKHATOV – MERR HAKUN E NURI SEFERIT (VIDEO)

By | June 7, 2015