VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Holokaust

(video) Në Milano zviceranët që i mbijetuan Holokaustit

By | May 29, 2019

Veseli sheh rrobat e shqiptarëve të vrarë nga Serbia: Ky është Holokausti (fotot)

By | May 16, 2019

Në Izrael fillon Dita e Përkujtimit të Holokaustit

By | May 2, 2019

Studimi i ri: 1.47 milion hebrej u vranë gjatë tre muajve më 1942

By | January 3, 2019

Trudeau kërkon falje në emër të Kanadasë për largimin e anijes me hebrej

By | November 8, 2018

Populli i mrekullueshëm serb – i delirantes shqiptare – Nga Gani Mehmetaj

By | July 12, 2018

Trump: Është e logjikshme që SHBA të kenë marrëdhënie më të mira me Rusinë

By | February 16, 2017

Gratë e thyejnë heshtjen lidhur me përdhunimin gjenocidal në Kosovë – Nga Shirley Cloyes DioGuardi

By | February 4, 2017

Më i vjetri i botës ? Është 112 vjeç dhe një i mbijetuar i Aushvicit!

By | March 11, 2016