VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shtetas rus

Standartet e dyfishta shqiptare – Nga SHABAN MURATI

By | February 24, 2020

Rusia kërkon lirimin e shtetasit rus të arrestuar në veri të Kosovës

By | May 28, 2019

Gjykata dënon me nga 250 euro gjobë dhe dëbon 11 serbët dhe rusët e ndaluar dje

By | August 9, 2017

Tiranë: Bllokohet klinika ruse, ku u investuan paratë e trafikut të organeve

By | September 26, 2016