VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: e djathta

A është ky sekreti i qetësisë së përhershme politike në Zvicër? – Nga Jonas Marti*

By | April 1, 2018

PARTITË POLITIKE GJERMANE DHE KOSOVA – Nga IDRIZ ZEQIRAJ

By | October 4, 2017

Një PD konservatore – Nga ERALD KAPRI

By | August 11, 2017

Shaban Murati: E majta ishte në Komitetin Qendror. E djathta na erdhi nga Komiteti Qendror

By | July 6, 2017

Fevziu: Katastrofa që po çmonton PD-në, demokratët bojkotuan ofertën e Bashës

By | June 26, 2017

VAZHDON NUMËRIMI I VOTAVE TË 21 QERSHORIT

By | June 22, 2015

VAZHDON NUMËRIMI I VOTAVE TË 21 QERSHORIT

By | June 22, 2015