VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Donald Trump

Meksikë: Donald Trump për Natën e Shtrigave

By | October 30, 2015

Gara presidenciale – kryesojnë Clinton dhe Trump

By | October 7, 2015

Hillari Klinton përqesh me sukses fjalimet e Donald Trumpit

By | October 4, 2015

Donald Trump – Amerika t’i presë refugjatët sirianë

By | September 9, 2015

Vanity Fair – Donald Trump mbante nën shtrat librin me fjalimet e Hitlerit

By | August 28, 2015

A është Donald Trump një Putin amerikan? – Nga DAVID IGNATIUS, Washington Post

By | August 19, 2015

Trump: Konflikti në Ukrainë është problem i Evropës

By | August 17, 2015

Trump: Nëse zgjidhem president i SHBA, do t’i dëboj emigrantët pa dokumenta

By | August 16, 2015

Debati i parë i kandidatëve republikanë për zgjedhjet presidenciale

By | August 7, 2015

SHBA 2016: Trump fluturon në sondazhe, tek demokratët dominon Hillary

By | July 21, 2015

McCaini, thirrje Trumpit të kërkojë falje

By | July 20, 2015

Donald Trumpi me akuza ndaj John McCainit

By | July 20, 2015

Efekti Trump për zgjedhjet 2016

By | July 16, 2015

OLIVIA JORDAN NGA OKLAHOMA – MISS SHBA 2015

By | July 13, 2015

Donald Trump dhe Miss USA

By | July 8, 2015

Trump kërkon $ 500 milionë dëmshpërblim nga Univision për pezullimin e Miss SHBA

By | July 1, 2015

NBC E PUSHOI NGA PUNA MILIARDIERIN TRUMP – I SHAU MEKSIKANËT

By | June 29, 2015

Donald Trump kandidon për president

By | June 16, 2015