VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: forcat politike

Boris Johnson merr detyrën e kryeministrit të Britanisë

By | July 24, 2019

Alfred Moisiu: Vettingu në politikë nuk mund të bëhet pa mbaruar Vettingu në gjyqësor

By | September 11, 2018

“Fundi i dialogut do të arrihet… edhe me kompromise të dhimbshme”

By | May 31, 2018

Deputeti i PDK: Referendum për bashkimin me Shqipërinë

By | September 29, 2016

Seanca e pasdites përballë zotimeve të pozitës dhe opozitës

By | October 23, 2015