VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: çimka

Ja si e përgjonte komshiu komshiun në kohën e komunizmit

By | November 20, 2016

Berisha zbulon sherrin në Qeveri mes Tahirit dhe Metës

By | June 3, 2016

PUTHMË – Poezi nga JACQUES PREVERT – Përktheu: SKËNDER BUÇPAPAJ

By | May 10, 2016