VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: temperaturat

Mot i ngrohtë ndikon në rënien e Koronavirusit – Si do të jetë në vijim

By | March 12, 2020

Termometri shkoi në minus 10°C në këto qytete të Shqipërisë

By | January 7, 2020

I nxehti përvëlues, Instituti i Shëndetit Publik jep 11 këshilla

By | August 14, 2019

Si të kujdesemi për mjaltin gjatë ditëve të nxehta

By | July 30, 2019

Pas së enjtes rikthehet deri në fund të verës vala e të nxehtit – Cilat do jenë temperaturat maksimale

By | July 16, 2019

Instituti i Shëndetësisë: 10 këshilla si të përballoni të nxehtin

By | July 3, 2019

Kapriçiot e motit, shi dhe temperatura ekstreme – Çfarë pritet të ndodhë

By | May 25, 2019

Si ndikon i ftohti në rënien në peshë dhe eleminimin e dhjamit të tepërt

By | January 10, 2019

Temperaturat ekstreme në Japoni shkaktuan vdekjen e 138 personave

By | August 8, 2018

Stuhia e nxehtë afrikane pushton Shqipërinë – Kujdesi që duhet të tregoni

By | July 20, 2018

Instituti italian jep alarmin: Ja çfarë pritet të ndodhë gjatë muajve të verës

By | June 3, 2018

Në Zvicër arrin bora e re dhe kthehen temperaturat dimërore

By | March 17, 2018

Zvicra ngrin akull

By | February 26, 2018

Mos e mbani çokollatën në frigorifer

By | January 30, 2018

Veriu i Shqipërisë nën borë: meteorologët: kujdes… temperaturat ulen frikshëm

By | December 10, 2017

SHBA, vala e të nxehtit çon në anulimin e fluturimeve

By | June 20, 2017

Ngrohja globale, qershori thyen rekordin për temperaturat e larta

By | July 21, 2016