VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: zemra

Më 21 tetor 1846 lindi Edmondo De Amicis, autor i librit të famshëm “Cuore” (Zemra)

By | October 21, 2018

Si të parandaloni plakjen e zemrës për të shmangur atakun dhe isheminë

By | September 26, 2018

Pse disa persona djersijnë më shumë se të tjerët

By | August 20, 2018

HOROSKOPI E HËNË 13 GUSHT 2018

By | August 13, 2018

Tensioni i gjakut nxit humbjen e kujtesës – Çfarë duhet të bëni

By | August 10, 2018

Si të shmangni sëmundjet e trashëgueshme të zemrës

By | June 7, 2018

Flini më pak se 6 orë në natë? Jeni të rrezikuar të vdisni nga sëmundjet e zemrës ose goditja në tru

By | May 26, 2017