VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: familje shqiptare

Është vajzë nga Polaci i Drenicës, por tani këshillon Ministrin e një shteti të fortë evropian

By | April 23, 2019

ARANUTËT E IRAKUT: HISTORI E MBULLUAR ME LEGJENDA – Nga Prof. MUHAMET MUFAKU GEGA*

By | July 8, 2018

Gurgullimat e pranverës, shiu i verës, kopilat e vjeshtës dhe dielli i dimrit sipas traditës tonë shqiptare – Nga Nue Oroshi

By | May 31, 2018

Ja emrat: U shisnin drogë minorenëve, arrestohet e gjithë familja shqiptare në Itali

By | May 20, 2018

Të mësosh shqipen në Nju Jork

By | April 26, 2018

Emigranti shqiptar në SHBA Rranxburgaj në rrezik deportimi

By | January 25, 2018

Lidhjet shpirtërore ndërmjet popullit shqiptar dhe popullit hebre janë unike – Nga Jahja Lluka

By | January 24, 2018

Familja shqiptare që rrezikon dëbimin, francezët u dalin në mbështetje

By | January 11, 2018

Foto e vitit 1880 – Familje shqiptare në Korfuz

By | October 28, 2017

Horrori në Greqi, pas gruas shqiptare, vdes edhe bashkëshorti

By | February 6, 2017

Ekspertët: Mbi 50 mijë shqiptarë të Maqedonisë pa shtetësi

By | June 1, 2016

Siriani me origjinë shqiptare i cili flet pesë gjuhë, mbijeton duke mbledhur letra

By | May 10, 2016

Çamët u dërguan në kampet e shfarosjes bashkë me hebrejtë e Epirit – Nga Arben LLALLA

By | March 29, 2016

‘Moonlight’ – Droga me avionë të vegjël nga Shqipëria në Itali, kapen 500 kg marihuanë

By | October 29, 2015

Pse në Islandë, komunistët tanë le të kërkojnë azil në Korenë e Veriut – Blog nga AGRON BALA

By | October 19, 2015

Itali – Shqiptarët rrihen me gazetarin e ‘Striscia la notizia’ (video)

By | August 20, 2015