VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Edmond Bego

Basha: Si po i pastrojnë Rama-Veliaj 60 milionë euro të krimit tek Unaza e Madhe

By | December 23, 2018

Udhëtimet me Edmond Begën – Salianji ‘thumbon’ Ballën: A mund të ndryshohet sistemi TIMS me Photoshop?

By | October 15, 2018

PD – ja dokumentet: Kompania e Edmond Begos u pagua 10 milionë euro për Tiranë – Elbasan, lidhja me Ballën

By | August 23, 2018

Ja 3 emrat që përdorte trafikanti Bego, arrestimi më 2009, lidhja me Aldo Baren dhe përgjimet e Italisë

By | August 19, 2018